До започаткованої Міністерством охорони здоров'я ініціативи про безкоштовне перевезення лікарів на час карантину долучилась компанія Opti.

Про це відомство повідомляє у Facebook.

«Служба доправлятиме до робочих місць медпрацівників, які рятують життя та здоров’я українців під час поширення коронавірусної хвороби в країні», — йдеться у повідомленні.

Наразі послуга вже доступна у шести містах: Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Луцьку, Тернополі та Рівному.

МОЗ закликає інші бізнеси «виявити соціальну відповідальність та долучитися до ініціативи».

Opti — мобільний сервіс таксі в містах України. Компанія працює у 29 містах: Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі. Рівне, Івано-Франківську, Чернівцях, Житомирі, Кам'янському, Хмельницькому, Полтаві, Луцьку, Білій Церкві, Сумах, Вінниці, Дубно, Тернополі, Яремче, Кропивницького, Маріуполі, Ужгороді, Херсоні, Черкасах, а також в Литві й Польщі.

Як повідомлялося, МОЗ та органи місцевого самоврядування домовилися зі службою таксі Uber, аби та безкоштовно підвозила медичних працівників, які борються з коронавірусом, до лікарень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

В Україні, станом на ранок 24 березня, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile