В Одесі вирішили обмежити громадський транспорт через карантин — він буде працювати за спеціальним режимом роботи.

Про це у відеозверненні заявив міський голова Одеси Геннадій Труханов.

«Весь громадський транспорт — електротранспорт, приватні перевізники — переходить у режим роботи спеціального транспорту. У першу чергу, будуть перевозити тих, хто пересувається до місця роботи, хто повинен забезпечити життєдіяльність міста», — сказав Труханов.

За його словами, влада намагалася в умовах карантину обмежити користування громадським транспортом, не вдаючись до «шокової терапії». Тому пенсіонерів, громадян пільгової категорії просили максимально скоротити свої поїздки. Водночас це не дало результатів.

Відтак на черговому засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого ухвалили рішення змінити схему руху громадського транспорту.

Міський голова попросив поставитися до цього заходу з розумінням, назвавши це «вимушеними заходами для збереження життя людей».

Нагадаємо, з 16 березня в Одесі закрили усі заклади, в яких можуть бути присутні понад 10 людей. Виняток — продуктові магазини та аптеки.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

В Україні, станом на ранок 24 березня, офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Поділитись: