Офіційні особи Північної і Південної Кореї почали переговори на високому рівні щодо саміту в Пхеньяні наприкінці серпня.

Офіційні особи Північної і Південної Кореї почали переговори на високому рівні щодо саміту в Пхеньяні наприкінці серпня.

Про це повідомляє Reuters.

«Ми сподіваємося, що терміни, місце проведення та розмір делегації, яка відвідає Північну Корею, скоро будуть узгоджені», — заявив представник прес-служби президента Південної Кореї.

Лідери двох Корей зустрілися 27 квітня у Пханмунджомі, місті в демілітаризованій зоні. Саме там у 1953-му домовилися про припинення вогню, що послужило фактичному закінченню Корейської війни. Однак формальної угоди про її завершення тоді так і не підписали.

Корейська війна тривала з 25 червня 1950 року до 27 липня 1953-го. Конфлікт розглядався як опосередкована війна між США та ООН з південного боку та армією Китаю і військово-повітряними силами Радянського Союзу з північного. У Корейській війні загинуло близько 150 тисяч військових США, Південної Кореї та їх союзників і приблизно 800 тисяч чоловік в арміях КНДР та Китаю. Серед мирного населення кількість вбитих оцінюється в 200 тисяч з боку КНДР і 1 мільйон з боку Південної Кореї.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Також він пообіцяв «не будити» президента Південної Кореї ракетними запусками

Лідери Корей домовились, що президент Південної Кореї відвідає Пхеньян у 2018-му. Також президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Поділитись: