Мешканці Армянська в анексованому Криму скаржаться на нові хімічні викиди у повітря.

Як повідомила телефоном Громадському мешканка міста Катерина Пивовар, характерний запах відчувався в місті зранку 10 жовтня. Її разом з дітьми доставили до міської лікарні зі скаргами на подразнення хімічними речовинами. Пивовар стверджує, що відчуває «печіння в очах» та отримала «опіки слизової оболонки носу».

За її словами, лікарі діагностують саме ураження хімічними речовинами.

«Лікар написала, що алергічна реакція на токсичні речовини. Прописала Супрастин, виводити токсини, пити полісорб», — розповіла жінка.

Пивовар додала, що лікарі радять їхати з міста.

Фото: Громадське

Жителі Армянська кажуть, що це не перший рецидив після зняття надзвичайного стану.

Про ознаки викидів повідомляють і користувачі соцмереж

«Сьогодні зранку знов коричневі рідкі опади на балконних поверхнях і кислий запах», — пише користувач «ВКонтакте» Сергій Самарін.

З викидами користувачі соцмереж пов’язують також скасування гала-концерту на День міста.

Свято через викиди, що почались в серпні, перенесли на 13 жовтня. На скасованому концерті мали виступати дитячі колективи.

Режим надзвичайної ситуації в Армянську окупаційна влада скасувала 23 вересня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екологічне лихо в Криму: що відомо про хімічне забруднення Армянська
Нагадаємо, на півночі анексованого Криму в ніч з 23 на 24 серпня стався викид невідомої речовини. Російські ЗМІ про викид повідомили лише 27 серпня. Вони також зазначили, що у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.
На початку вересня окупаційна влада анексованого Криму вирішила зупинити завод «Кримський титан» через неконтрольовані викиди. Також стало відомо, що через викиди на заводі «Кримський титан» в анексованому Армянську евакуюють дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викиди в Криму: МОЗ опублікувало поради для жителів регіонів у зоні ризику
Поділитись: