Президент Володимир Зеленський прокоментував минуле новопризначеного прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в компанії олігарха Ріната Ахметова. Як відомо, у 2017-2019 роках Шмигаль був заступником генерального директора з соціальних питань «ДТЕК Західенерго», директором «ДТЕК Бурштинська ТЕС» та виконував обов’язки заступника генерального директора з соціальних питань «ДТЕК Західенерго».

«Вони (олігархи — ред.) володіють 70-80% активів країни. Кожен менеджер в Україні працював на одного з них чи якось пов’язаний з одним із ним. А вони наймають найкращих — ми маємо це розуміти», — сказав президент в інтерв’ю Bloomberg.

Він запевняє, що рішення про зміну уряду не пов’язане зі зниженням рейтингу підтримки влади в Україні.

«Ми мали реагувати на ефективність Кабміну. Коли ви робите такі глибинні зміни в країні, то не можете зазнати невдачі. Це не про особисті рейтинги чи можливість позбутися влади, а про те, що в України може більше не бути нагоди це зробити», — зазначив Зеленський.

Він також прокоментував чутки про можливу зміну керівництва Національного банку.

«Не планую змінювати нікого в цій країні, хто працює чесно й ефективно. Але ми погодили з Нацбанком деякі речі, які вони можуть робити. Якщо вони це зроблять, це означає, що вони ефективні. Я й досі чекаю», — сказав президент.

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада, відправила у відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука і схвалила склад нового уряду. Зокрема, депутати призначили Дениса Шмигаля на посаду прем'єр-міністра України.

Поділитись: