УКРАЇНА

Олімпійському чемпіону Абраменку подарували квартиру та вручили орден «За заслуги»

1 березня, 2018 20:25
УКРАЇНА/Олімпійському чемпіону Абраменку подарували квартиру та вручили орден «За заслуги»
Зберегти
Вигляд
lead
Олімпійському чемпіону з фристайлу, українцю Олександру Абраменку за перемогу на Іграх-2018 у Пхьончхані подарували квартиру та орден «За заслуги».

Олімпійському чемпіону з фристайлу, українцю Олександру Абраменку за перемогу на Іграх-2018 у Пхьончхані подарували квартиру та вручили орден «За заслуги».

Про це повідомляє прес-служба президента Порошенка.

«Ви зробили більше, ніж багато хто для популяризації нашої держави і я вас вітаю з цією заслуженою перемогою. Ти вже назавжди в пантеоні слави українського олімпійського спорту», — сказав Порошенко.

Чемпіону Олександру Абраменку та головному тренеру збірної команди України з фристайлу Енверу Аблаєву вручили ордени «За заслуги» ІІІ ступеня.

Окрім цього Абраменку вручили сертифікат на квартиру. За словами оліймпійського чемпіона власне житло для нього було другою мрією після перемоги на Олімпіаді.

Абраменко також розповів, що Міжнародний олімпійський комітет попросив надати одну з лиж, у яких він переміг на Олімпіаді, з автографом для музею у Лозані.

«Я перебував у якомусь такому не зрозумілому відчутті. Це для мене був який сон. Але я дуже зрадів, що я зміг завоювати і принести Україні першу золоту медаль у нашому виді спорту», — сказав він.

18 лютого українець Олександр Абраменко здобув першу золоту медаль на зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї у повітряній акробатиці. Це також перша за всю історію України олімпійська медаль у фристайлі.

ЧИТАЙТЕ: Олімпійський чемпіон Абраменко: «Моя медаль має відродити фристайл в Україні».

Україна завершила Олімпіаду на 21-ому місці у медальному заліку. На церемонії закриття Абраменко ніс прапор України.

Про види спорту та результати зимових Олімпійських Ігор-2018 — читайте у матеріалі Громадського.

Пов`язані новини