Діяльністю президента України Володимира Зеленського задоволені 58% опитаних, 19% — протилежної думки, ще 24% — поки не змогли сформувати своє ставлення до нього питання. Натомість роботою Верховної Ради незадоволені більше 80% респондентів, задоволені — лише 7%.

Про це свідчать результати нового опитування, яке провела соціологічна група «Рейтинг» протягом 13-17 липня 2019 року.

Крім того, 28% позитивно оцінюють роботу прем'єра Володимира Гройсмана, 62% — негативно.

41% респондентів вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, 37% — у неправильному, 22% — не визначилися щодо цього питання. Найкраще оцінюють напрямок розвитку країни на заході та у центрі, відносно гірше — на сході. 

Більш оптимістичною залишається молодь та виборці «Слуги народу». Натомість найбільш песимістичними є симпатики партій «Європейська Солідарність» та «Опозиційна платформа — За життя». 

Опитування проводили серед 2500 респондентів віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами й типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що отримання партією «Слуга народу» більшості на виборах до Верховної Ради дасть можливість припинити традицію «політичних тьорок».

Нагадаємо:

Поділитись: