ENRU

Опозиціонери хочуть зробити безстроковими акції протестів у Єревані

Організатори протестів проти прем’єрства президента Вірменії Сержа Саргсяна запропонували проводити акції протестів щодня.

Опозиція пропонує кожен день блокувати вулиці Єревану, проводити ходи, передає «Інтерфакс-Україна».

Також зазначається, що під час протестів 22 квітня місцева поліція затримала близько 300 протестувальників.

Раніше повідомлялося, що кількість затриманих під час протестів у Єревані становить 277 людей.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Протести в Єревані: обличчя змін (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, що у Вірменії затримали лідера протестного руху Ніколу Пашиняна,  попри недоторканість. Генпрокуратура Вірменії підтвердила затримання трьох опозиційних депутатів, зокрема лідера протестів у Єревані Ніколу Пашиняна.

22 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян та лідер протестів Нікол Пашинян провели перемовини. Саргсян назвав умови відставки неприйнятними, а також наголосив, що у разі, «якщо щось станеться з протестувальниками, винним буде Пашинян».

Напередодні прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян виступив із заявою про внутрішньополітичну ситуацію в країні та закликав протестувальників до діалогу.

Лідер акцій протестів у Вірменії, депутат Національних зборів Нікол Пашинян відповів на опублікований заклик прем'єр-міністра Сержа Сарсгяна про необхідність діалогу.

Протестувальники 20 квітня почали блокувати дороги в столиці країни. Лідер протесту, депутат парламенту Нікол Пашинян під час мітингу на площі Республіки в Єревані заявив про чотири вимоги протестувальників до влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Від президента до прем'єра: п'ять фактів про рокіровку нового прем'єра Вірменії Сержа Саргсяна