Кабінет міністрів переглянув свою заборону на проведення деяких видів підприємницької діяльності на час запровадження карантину, дозволивши оптову торгівлю, ветеринарну практику та частково — пасажирські перевезення.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив 25 березня, повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Перелік дозволених на час карантину видів діяльності бізнесу поповнився:

  • Оптовою торгівлею харчовими продуктами;
  • Торгівлею ветеринарними препаратами;
  • Здійсненням ветеринарної практики;
  • Продажем кормів, пестицидів та агрохімікатів, насіння, і садивних матеріалів;
  • Пасажирськими перевезеннями, які здійснює бізнес для виробничих потреб.

Крім цього, в Україні дозволена діяльність банків, продуктових магазинів, аптек, заправок та інших життєво важливих підприємств.

При здійсненні дозволених видів діяльності бізнес має дотримуватися протиепідеміологічних заходів — оснастити своїх працівників засобами індивідуального захисту.

«Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно напрацьовані зміни є важливими з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави», — повідомив міністр розвитку економіки Ігор Петрашко.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації у всіх областях та продовжив дію карантину до 24 квітня.

12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

А з 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення. Також у Києві закрили усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile