У Запорізькій області поліція затримала одно з підозрюваних у замовленні та організації вбивства Віталія Олешка.

У Запорізькій області поліція затримала одно з підозрюваних у замовленні та організації вбивства  учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка. 

Про це повідомив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

За його словами, затриманий 38-річний чоловік.

«Цей чоловік майже відразу після скоєння вбивства виїхав разом зі своєю сім’єю до окупованого Криму, але заспокоївшись, вирішив повернутися назад. До речі, вже заарештовані та утримаються в слідчому ізоляторі чотири виконавці», — написав Аброськін.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Ким був та за що боровся Віталій Олешко «Сармат»

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі.

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Повідомлялося, що автомобіль «Таврія» Державної служби кадастру, на якому приїхали підозрювані у вбивстві Олешка, викрали.

Бердянський міськрайонний суд взяв під варту трьох  підозрюваних у вбивстві «Сармата». 3 серпня Суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві «Сармата».

Правоохоронці розглядають три основні версії вбивства Олешка:

  • злочин вчинено особами, які входять до злочинних організацій

  • убивство через активну громадську діяльність

  • убивство через підприємницьку діяльність

 

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile