УКРАЇНА

Партія «Розумна сила» заявила про обшуки з боку СБУ

2 серпня, 2018 14:31
УКРАЇНА/Партія «Розумна сила» заявила про обшуки з боку СБУ
Зберегти
Вигляд
Політична партія «Розумна сила» заявила, що 1 серпня Служба безпеки України провела обшуки в її офісі та в помешканнях керівників.

Політична партія «Розумна сила» заявила, що 1 серпня Служба безпеки України провела обшуки в її офісі та в помешканнях керівників.

Про це заявив заступник голови партії Олександр Савченко.

За його словами, СБУ обшукала не тільки центральний офіс, але й регіональні відділення.

«На цей момент ми з’ясовуємо, в чому формальна причина обшуків у партії, адже фактичної та обґрунтованої існувати не може!», — заявив Савченко.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська через перебування на лікарняному в коментарі Громадському не змогла ані підтвердити ані спростувати інформацію про обшуки, однак сказала: «Я можу лише додати, що ця партія згадувалася в контексті справи Аркадія Бабченка».

Зазначимо, що обвинувачений в організації «вбивства» російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка Борис Герман стверджував: партія «Розумна сила» існує на гроші з Росії, а саме фінансується з фонду Путіна.

Заступник керівника слідчого управління СБУ Богдан Тиводар заявляв, що задокументовано факт фінансування спецслужбами Росії проросійських політичних сил в Україні. Зокрема, в документах, які має СБУ, згадується партія «Розумна сила».

Керівник партії Олександр Соловйов відкинув ці звинувачення та заявив, що «не збирається виправдовуватися».

6 липня праворадикали С14 побили заступника голови партії «Розумна сила» через «причетність до розгону Майдану та війни на Сході».

У Києві СБУ інсценувала вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.  Смерть Бабченка була інсценована, але замах на нього готувався.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тактична перемога — стратегічна поразка: реакція світу на спецоперацію з Бабченком

Суд назвав ім'я підозрюваного в організації замаху на вбивство журналіста Бабченка. Ним виявився Герман Борис Львович. Суд взяв під варту на 2 місяці Германа. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не можна брехати про життя чи смерть журналіста» — представник ОБСЄ зі свободи слова

Пов`язані новини