Партія «Європейська солідарність» Петра Порошенка, яка в певний момент втратила декілька відсотків рейтингу, компенсувала ці втрати за рахунок виборця політичних сил «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка та «Сила і честь» Ігоря Смешка.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив заступник директора соціологічної служби «Рейтинг» Любомир Мисів.

За його словами, одним з основних конкурентів «Європейської солідарності» є партія «Голос» Святослава Вакарчука, яка відібрала частину виборців.

«Було певне розчарування на фоні очікування списків і очікування того самого «Голосу», який став противагою «Європейської солідарності»», — сказав Мисів.

Проте партії Порошенка вдалося повернути свої показники, зокрема за рахунок виборця Гриценка і Смешка, вважає соціолог.

«На сьогодні вони різко заходять на (електоральні — ред.) поля не тільки «Голосу», а й на поля ще двох політичних сил — «Сила і Честь» і «Громадянська позиція». Поступово, зважаючи на активність кампанії, виборець починає сумніватися, а хто ж з цих партій дійсно пройде до парламенту. До речі, цей фактор буде досить визначальним на цих виборах», — резюмував він.

Нагадаємо, згідно з опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», лідерами є «Слуга народу» та «Опозиційна платформа», а в трійку лідерів входить «Голос» Святослава Вакарчука.

Поділитись: