Передвиборча кампанія партії «Слуга народу» на виборах до Верховної Ради фінансуватиметься за рахунок пожертв великої кількості фізичних та юридичних осіб.

Про це під час прес-конференції повідомив керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко.

«Наша кампанія має найбільшу кількість фізичних донорів, які потроху, але їх багато. У нас є багато фізичних осіб і юридичних осіб, які готові невеликі суми нам жертвувати», — сказав він.

Водночас глава штабу зазначив, що, згідно з законом про фінансування політичних партій, «Слугу народу» не зможуть цього року фінансово підтримувати ті, хто брав участь у фінансуванні президентської кампанії Володимира Зеленського.

Водночас, за словами Корнієнка, вартість передвиборчої кампанії в партії ще не оцінювали.

«Дуже багато залежить від кон’юнктури рекламної, наявності слотів. Ми зараз ведемо переговори, в першу чергу, по медійці», — сказав він.

За його словами, партія Зеленського робитиме ставку на рекламу в інтернеті.

«Ми вміємо працювати в інтернеті. Як виявилося, там інший порядок цін, і там за ті кошти, за які можна 10 секунд показати по ТБ у прайм-таймі, там можна за ці кошти провести на вибори два округи. Тому для нас це все одно буде трошки дешевше», — наголосив Корнієнко.

Своєю чергою, голова партії Дмитро Разумков додав, що на президентських виборах багато говорили, що у Зеленського «нічого не вийде» через брак грошей.

«Все у нас вийшло, і за дуже розумні гроші, в порівнянні з нашими опонентами. Я думаю, що цю кампанію ми зможемо провести так само. Кількість людей, які сьогодні підтримують нашу політичну силу, більш ніж серйозна. Навіть, напевно, стартові позиції набагато більш ефективні, ніж 1 січня 2019 року. Тому я думаю, що все пройде досить добре», — сказав він.

Раніше стало відомо, що головою партії «Слуга народу» став радник президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков. Також у партії розповіли, як відбиратимуть кандидатів.

Крім того, у партії заявили, що до парламенту нового скликання від партії «Слуга народу» точно не потраплять чинні депутати-мажоритарники, але кандидатури деяких депутатів Верховної Ради 8-го скликання в партії не проти розглянути.

Нагадаємо:

Поділитись: