У парламент нового скликання від партії «Слуга народу» точно не потраплять чинні депутати-мажоритарники, але кандидатури деяких депутатів Верховної Ради 8-го скликання в партії не проти розглянути.

Про це на прес-конференції заявив керівник виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, відповідаючи на питання журналістів.

«По мажоритарних округах — ні. Щодо списку з нинішньої Ради — навіть там є кілька депутатів, які відзначились якісною діяльністю. Можливо ми будемо розглядати їх», — сказав Корнієнко.

Також в партії відповіли на питання, чи зможуть потрапити до Ради люди, які підпадають під дію закону «Про очищення влади».

«Депутати не підпадають під дію закону про очищення влади. Але я сподіваюсь, що в цьому випадку працюватиме озвучений Володимиром Зеленським принцип — це мають бути нові люди у Верховній Раді, і ми будемо йти цим шляхом... Думаю дуже невелика кількість людей, які підпадають під критерії закону про очищення влади, зможуть потрапити до Верховної Ради», — сказав голова партії, радник президента Дмитро Разумков.

Раніше стало відомо, що головою партії «Слуга народу» став радник президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков. Також у партії розповіли, як відбиратимуть кандидатів.

Нагадаємо:

Згідно з останнім опитуванням, найвищий рейтинг має партія президента Володимира Зеленського, далі йде партія кума Путіна Віктора Медведчука.

/Олександр Стебницький

Поділитись: