Кандидатів до новоствореної партії «Слуга народу» відбиратимуть за заявками на сайті політсили після перевірки відповідності вимогам партії та інтерв‘ю з її керівництвом і кадровиками.

Про це на прес-конференції повідомив керівник виборчого штабу партії Олександр Корнієнко.

«Мене питають, а де ви візьмете людей... Ми людей знаходимо, дуже багато людей є наслідком волонтерської кампанії, у нас є понад 600 тисяч людей, які зареєструвалися під час президентської кампанії, ми їх підключаємо. Ми запускаємо проект «Ліфт» — ми хочемо зробити ремонт соціальних ліфтів, щоб вони запрацювали... На це у нас надалі спрямований процес комунікації з людьми, які можуть бути депутатами від партії «Слуга народу». Ми запускаємо процес відбору, на жаль, у нас короткий термін. Тому зараз про класичний американський праймеріз зараз не йдеться», — сказав Корнієнко.

Він додав, що через обмеженість в часі «Слуга народу» введе тристоронню перевірку кандидатів: документальна перевірка, перевірка доброчесності, фахова кадрова оцінка та «постпраймеріз», тобто відкрита можливість коментувати кожного кандидата.

За словами керівника діджитал напрямку Олександра Федорова, відбір відбуватиметься в 4 етапи:

  • Пошук кандидатів буде відбуватись за допомогою сайту, на якому можна буде лишити заявку на участь у відборі.
  • Комплексна безпекова перевірка кандидатів щодо відповідності вимогам політсили.
  • Інтерв‘ю з HR-агенцією та керівництвом партії.
  • Отримання зворотного зв‘язку щодо кандидатів.

Кандидати до партії мають подати анкету та концепти законопроектів, які вони хочуть реалізувати у ВР, також вони мають проговорити своє бачення роботи в комітетах ВР.

З’їзд, на якому політсила представить своїх кандидатів по мажоритарних округах, список партії з 225 осіб та програму партії, має відбутися 8 червня. 

«Портрет наших кандидатів... Це має бути командний гравець, який зможе відстоювати інтереси нашої країни. Це має бути успішна людина з чистою репутацією», — додав новобраний голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков.

Нагадаємо:

Згідно з останнім опитуванням, найвищий рейтинг має партія президента Володимира Зеленського, далі йде партія кума Путіна Віктора Медведчука.

/Олександр Стебницький

Поділитись: