ENRU

Парубій достроково закрив засідання Ради «з технічних причин»

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив пленарне засідання парламенту «з технічних причин».

«На жаль, технічно в залі складно працювати. Відповідно до ст. 51 Регламенту Верховної Ради, я з технічних обставин змушений зараз закрити ранкове засідання», – оголосив він.

Нагадаємо, що у Верховній Раді під час обговорення закону про деокупацію Донбасу підпалили димову шашку. Відповідальність за цей інцидент взяв на себе позафракційний депутат Юрій Левченко, який заявив, що він «нічого не кидав, а запалив і поклав».

Раніше, під час засідання депутати прийняли законопроект №7164 про реінтеграцію Донбасу, який вніс президент.

Таким чином, Рада на рік продовжила закон про особливе місцеве самоврядування на Донбасі, але запрацює він після виведення військ РФ.

Також Рада у першому читанні підтримала закон №7163 Порошенка «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях у першому читанні».

Про те, чому було два президентських законопроекти читайте: За завісою деокупації: Як Порошенко й Турчинов домоглися продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

Раніше Комітет Ради з нацбезпеки та оборони підтримав доопрацьований законопроект №7164 про реінтеграцію Донбасу, який вніс президент.

До цього Комітет з нацбезпеки вже розглядав з/п №7164 та №7163. До першого депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук вніс правку, яка визначає, що особливий статус Донбасу можливий лише за умови виведення бойовиків. Комітет рекомендував його доробити. Проект закону був доопрацьований — цю правку додали.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram