Прем'єр-міністр Японії Абе Шіндзо попрохав про відтермінування Літніх Олімпійських ігор-2020, що мають відбутися в Токіо, на один рік через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2. МОК погодився з пропозицією прем'єра.

Про це повідомляє The Guardian.

За словами Абе, пропозицію перенести Ігри-2020 він має намір озвучити президенту Міжнародного олімпійського комітету Томасу Баху.

ОНОВЛЕНО: Як повідомив офіс прем'єр-міністра Японії, МОК погодився не скасовувати Олімпійські ігри, натомість їх перенесуть на літо 2021 року.

Раніше МОК заявляв, що рішення про долю Олімпіади-2020 у Токіо мають ухвалити протягом чотирьох тижнів.

Зазначимо, вчора в інтерв'ю USA Today багаторічний член Міжнародного олімпійського комітету Дік Паунд заявив, що відтермінування Ігор-2020 вже вирішено.

«На основі інформації, якою володіє МОК, ухвалили рішення про відтермінування. Ще не визначилися з тим, що робити далі, але Ігри 24 липня не почнуться, наскільки мені відомо», — заявив Паунд.

Напередодні, нагадаємо, Олімпійський комітет Японії, відповідальний за організацію найближчої літньої Олімпіади-2020, вперше допустив можливість перенесення змагань через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.

Раніше про відмову від участі в літніх Олімпійських іграх-2020 у Токіо через поширення коронавірусу SARS-CoV-2 заявили збірні Канади та Австралії. Національний олімпійський комітет Канади також закликав МОК і ВООЗ перенести ігри на літо 2021 року.

Зазначимо, що ще раніше Міжнародний олімпійський комітет виключив можливість проведення Олімпійських ігор-2020 у Токіо без глядачів, оскільки, на його думку, це суперечитиме самій суті олімпійських змагань, покликаних збирати людей разом.

Літні Олімпійські ігри повинні відбутися в Токіо з 24 липня до 9 серпня. Перенесення ігор відбулося вперше в історії Олімпіади: раніше змагання через світові війни скасовували в 1916, 1940 і 1944 роках.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: