УКРАЇНА

Перетин кордону Саакашвілі: учасникам прориву загрожує до 5 років ув’язнення — МВС

11 вересня, 2017 11:18
УКРАЇНА/Перетин кордону Саакашвілі: учасникам прориву загрожує до 5 років ув’язнення — МВС
Зберегти
Вигляд
У зв'язку з поверненням в Україну екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками злочину про незаконне переправлення осіб через державний кордон.

У зв’язку із поверненням в Україну екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками злочину про незаконне переправлення осіб через державний кордон.

Про це повідомив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

«Поліція Львівщини внесла в ЄРДР відомості за очевидними на цих відео ознаками злочину передбаченого статтею 332, частина 1 — «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод», — написав він.

Порушення статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, із конфіскацією транспортних або інших засобів учинення злочину.

«Ті самі дії, учинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, — караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років із конфіскацією засобів учинення злочину», — додав Шевченко.

Нагадаємо, 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали в момент перетину кордону Саакашвілі.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

Детальніше про повернення політика читайте тут: Як Саакашвілі повертався в Україну.

Нагадаємо, 26 липня президент Петро Порошенко указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України, Мін’юст України підтвердив отримання запиту від Грузії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини