Перевірки пасажирських перевізників в Україні: поліція виявила понад 2 тисячі порушень

В Україні після перевірки перевізників поліція виявила понад дві тисячі порушень. Такі результати отримали за п’ять днів перевірок.

В Україні за результатами п'ятьох днів перевірок перевізників поліція виявила понад дві тисячі порушень.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Зокрема, поліція виявила 10 водіїв, які керували автобусами у стані сп’яніння та ще 382 технічно несправних автобусів та маршруток.

Патрульні поліцейські та правоохоронці з обласних підрозділів перевірили майже 12 тисяч пасажирських транспортних засобів.

Крім того, встановили 463 факти перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 113 – керування без необхідних документів, 139 транспортних засобів не пройшли обов’язковий технічний контроль.

За цими фактами складено 2,1 тисячі адміністративних матеріалів.

20 липня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії. Водій маршрутки, 40-річний житель Рівного, та ще 9 його пасажирів від отриманих травм загинули.

Водія автобусу, що потрапив у ДТП на Миколаївщині, взяли під домашній арешт.

Після ДТП з великою кількістю жертв поліція почала перевірку перевізників. За два дні правоохоронці виявили 326 порушень.

Перший віце-президент громадської організації «Український транспортний союз» Володимир Балін зазначив, що в Україні мають відпочатку не допускати до роботи перевізників, які не отримали необхідні дозволи на законну діяльність.

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

24 липня водій Hummer насмерть збив восьмирічну дівчинку. Лікарі констатували  смерть дитини у кареті «швидкої». Водій зник з місця події.

24 липня в Києві біля станції метро «Дорогожичі» сталася ДТП — дві автівки вилетіли на тротуар, унаслідок чого одна людина загинула, ще троє постраждали.

Генпрокурор Луценко пропонує посилити покарання за смертельні ДТП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Смертельні дороги: як боротися з ДТП в Україні?