Війна / Донбас

Перше, що зробила Україна в Мінську, це засудила «вибори» на окупованому Донбасі — представник ТКГ

Громадське
Війна/Донбас/Перше, що зробила Україна в Мінську, це засудила «вибори» на окупованому Донбасі — представник ТКГ
Зберегти
Вигляд
Перше, що зробили українські представники на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську 22 листопада, це засудили «вибори» ватажків та «депутатів» на окупованому Донбасі. Про це Громадському повідомив представник політичної підгрупи Тристоронньої групи Олександр Моцик.

Він зазначив, що проведення так званих виборів на окупованих територіях України «відкидають перемовини назад».

«Перше, що зробили — це засудили сьогодні фейкові вибори і вимагали відмінити результати незаконних виборів, розпустити фейкові угруповання. Ні вибори, ні ці призначення не підпадають під формат Мінських переговорів і відкидають перемовини назад. Ми і раніше закликали Росію посприяти, щоб ці «вибори» не були проведені, але вони не почули» — сказав учасник політичної підгрупи Олександр Моцик після переговорів.

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи та робочих груп у Мінську запропонувала переформатувати політичну підгрупу.

Нагадаємо, 22 листопада президент Петро Порошенко призначив екс-прем'єра та колишнього міністра оборони Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську з питань врегулювання ситуації на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поміняли Кучму на Марчука: влада вважає, що підсилила позиції України в Мінську

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб`є» — Євген Марчук

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську.

Пов`язані новини