Під Адміністрацією президента рідні військовополонених — Олександра Корінькова, Сергія Глондара та Богдана Пантюшенка — влаштували мирну акцію. Вони вимагали звільнення своїх родичів, які перебувають у полоні понад 2 роки.

Під Адміністрацією президента рідні військовополонених — Олександра Корінькова, Сергія Глондара та Богдана Пантюшенка — влаштували мирну акцію. Вони вимагали звільнення своїх родичів, які перебувають у полоні понад 2 роки.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

До родичів прийшли преставники Центру звільнення полонених. Вони відмовилися від публічних коментарів, розмовляли лише з родичами та переконували, що про справи їхніх родичів пам'ятають. Рідні військовополонених планують строяти під АП і вночі. 

За словами дружини Олександра Корінькова — Юлії, «на рішення щодо звільнення чоловіків може вплинути лише президент». Саме тому вони приїхали до Києва.

«Ми приїхали щоб боротися за волю і свободу наших родичів. Для нас результат — це звільнення хлопців. Ми знаємо, що все в руках президента», — зазначила жінка.

Востаннє Юлія Корінькова розмовляла телефоном з чоловіком у червні 2016 року. А нещодавно представники ООН сказали Юлії, що бачили її чоловіка живим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Наші чоловіки заручники там, а ми – тут» — інтерв'ю з дружиною полоненого Олександра Корінькова

Військового 3-го полку спецпризначення Олександра Корінькова утримують у Макіївській колонії, він потрапив до полону бойовиків 16 лютого 2015 року він. Разом із співслужбовцем Сергієм Глондарем вони потрапили у засідку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Діти знають, що батько є лише на фотографіях» – інтерв’ю з дружиною полоненого Сергія Глондаря

27 грудня 2017 року на Донбасі відбувся обмін заручників. Це перший за два роки та найбільший обмін. За даними СБУ,  на підконтрольну територію повернулися 73 заручники. Україна передала на окуповану територію 233 людини. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Великий обмін: кого звільнили з полону бойовиків на Донбасі.

Україна не передавала засуджених за вбивства, повідомила омбудсмен Валерія Лутковська. Тодішня Уповноважена також зазначила, що повний обмін заручників «всіх на всіх» відбудеться після завершення війни на Донбасі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Україна не передала жодної людини, в якої була кров на руках», — інтерв'ю з екс-омбудсменом про обмін полоненими

/Олеся Біда

Поділитись: