Під Радою протестували проти маршів ЛГБТ-спільноти
Під будівлею Верховної Ради близько 300 людей вийшли на протест проти проведення Маршів рівності. Противники ЛГБТ—спільноти виступили за «традиційні сімейні цінності».
Під будівлею Верховної Ради близько 300 людей вийшли на протест проти проведення Маршів рівності. Противники ЛГБТ-спільноти виступили за «традиційні сімейні цінності».
Учасники мітингу прийшли під парламент з плакатами «Українська родина — мати, батько і дитина», «Захисти родину — збережи Україну», «Школа — не місце для сексуальних експериментів».
Учасники мітингу вийшли з плакатами «за традиційні цінності» Фото:Громадське
Як додає «Інтерфакс-Україна», до протестувальників вийшов народний депутат з «Народного фронту» Юрій Тимошенко, який підтримав гасла учасників мітингу. Останні також роздавали перехожим листівки, в яких висували до влади вимоги не сприяти організації Маршів рівності в Україні, метою яких є привернення уваги до проблем ЛГБТ-спільноти.
У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.
Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест».
Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали. Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.
Експерт Інституту соцдосліджень в ефірі Громадського заявив, що дії поліції щодо противників «Київпрайду» були недоцільні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)
Раніше правозахисні організації звернулися до ректора педагогічного університету імені Драгоманова в Києві з проханням звільнити деканку цього закладу та дружину секретаря Ради національної безпеки і оборони Ганну Турчинову через її гомофобні заяви.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не можна підручниками виховати сексуальну орієнтацію дитини» — уповноважена з прав дитини та сім'ї
Правозахисники наголошували, що Турчинова вдалася до «антиконституційних, відверто гомофобних, дискримінаційних, ксенофобних та антинаукових тверджень», коментуючи антидискримінаційні правки до шкільних підручників, рекомендовані Міністерством освіти і науки України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нові підручники можуть змінити сексуальну орієнтацію дитини», — деканка педуніверситету Ганна Турчинова
Інформаційним приводом для матеріалу на Громадському став опублікований Турчиновою блог під назвою «Гомодиктатура. Частина 1. Як розбещувати дітей», в якому вона виступила з критикою антидискримінаційних правок МОН.
В інтерв'ю Громадському Турчинова висловила твердження про те, що ЛГБТ-люди є «відхиленням від норми», гомосексуальність — хворобою, а дискримінації жінок в Україні не існує.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Турчинова за своєю логікою мала б стояти на кухні замість викладання — радниця міністра освіти
- Поділитися: