УКРАЇНА

Підозрювані у вбивстві «Сармата» не працювали в поліції Донеччини — документ

16 серпня, 2018 00:27
УКРАЇНА/Підозрювані у вбивстві «Сармата» не працювали в поліції Донеччини — документ
Зберегти
Вигляд
В поліції Донеччини спростували інформацію про те, що підозрювані у вбивстві учасника бойових дій Віталія Олешка Микола Ломака та Олександр Обухов працювали в їхньому відомстві.

В поліції Донеччини спростували інформацію про те, що підозрювані у вбивстві учасника бойових дій Віталія Олешка Микола Ломака та Олександр Обухов працювали в їхньому відомстві.

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит Громадського. 

Напередодні екс-командир бальйону ОУН Леонід Литвиненко заявив про те, що впізнав серед підозрюваних у вбивстві Віталія Олешка правоохоронців Донецької області.

Раніше повідомлялося, що автомобіль «Таврія» Державної служби кадастру, на якому приїхали підозрювані у вбивстві Олешка, викрали.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Чотирьом особам повідомили про підозру у вбивстві Олешка. Раніше поліція повідомляла про затримання п'ятьох підозрюваних у справі.

1 серпня начальник управління Нацполіції в Запорізькій області Сергій Коміссаров заявив, що поліція опрацює версію щодо  причетності народного депутата від «Волі Народу» Олександра Пономарьова до вбивства учасника бойових дій Віталія Олешка (позивний «Сармат»). Також Коміссаров повідомив, що для вбивства бердянського активіста, учасника бойових дій на Донбасі Віталія Олешка нападники спеціально підготували два автомобілі.

Бердянський міськрайонний суд взяв під варту трьох  підозрюваних у вбивстві «Сармата». 3 серпня Суд взяв під варту четвертого підозрюваного у вбивстві «Сармата».

Правоохоронці розглядають три основні версії вбивства Олешка:

  • злочин вчинено особами, які входять до злочинних організацій

  • убивство через активну громадську діяльність

  • убивство через підприємницьку діяльність

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Убивство «Сармата»: що відомо про учасника війни на Донбасі та активіста Віталія Олешка

Пов`язані новини