Підозрюваному в убивстві під Києвом юристки Ірини Ноздровскої Юрію Россошанському продовжили термін утримування під вартою до 25 червня.

Підозрюваному в убивстві під Києвом юристки Ірини Ноздровскої Юрію Россошанському продовжили термін утримування під вартою до 25 червня.

Про це Громадському повідомила донька загиблої Ірини Ноздровської — Анастасія Ноздровська.

Щодо сина Юрія Россошанського, Дмитра, який є обвинуваченим у ДТП, де загинула сестра Ноздровської, перенесли судове засідання.

Розгляд справи перенесли через те, що у потерпілих Дуняків новий адвокат. Захисник родини попросив суд надати йому час на ознайомлення з матеріалами справи, у чому суд відмовив. Тож адвокат заявив про відвід судді.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним.  Генпрокурор Юрій Луценко припустив, що убивця юристки Ноздровської міг мати спільника.

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського (батька Дмитра Россошанського). Його підозрюють у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Поділитись: