ENRU

Убивця юристки Ноздровської міг мати спільника — генпрокурор

Генпрокуратура розробляє версію того, що до вбивства під Києвом юристки Ірини Ноздровської причетні кілька людей.

Про це генпрокурор Юрій Луценко розповів в інтерв’ю газеті «Сегодня».

«Для мене залишається питанням, чи був убивця один. Неправда, що фізичний стан підозрюваного не давав йому можливості перенести труп самотужки. Але все ж ми розробляємо версію, що там був хтось ще», — сказав він.

За словами Луценка, нинішня версія слідства про те, що вбивство скоїв Юрій Россошанський підтверджується кількома фактами.

«Один з фактів в тому, що під нігтями вбитої на правій руці були сліди ДНК іншої особи. І ці сліди збігаються з ДНК нинішнього підозрюваного. А у нього на лобі сліди, ідентичні тим, які залишені нігтями людської руки. Факт другий — знайдений ніж, по суті, садова заточка, на якому є сліди ДНК жертви. Крім того, є низка свідчень, і сам підозрюваний розповів і показав все, що сталося — коли і де», — повідомив генпрокурор.

Щодо того, чи діяв Россошанський наодинці — Луценко додав, що під іншими нігтями Ноздровської знайшли ще сліди ДНК. Їхню приналежність поки встановлюють.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського (батька Дмитра Россошанського). Його підозрюють у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.