УКРАЇНА

Убивця юристки Ноздровської міг мати спільника — генпрокурор

28 січня, 2018 19:46
УКРАЇНА/Убивця юристки Ноздровської міг мати спільника — генпрокурор
Зберегти
Вигляд
Генпрокуратура розробляє версію того, що до вбивства під Києвом юристки Ірини Ноздровської причетні кілька людей.

Генпрокуратура розробляє версію того, що до вбивства під Києвом юристки Ірини Ноздровської причетні кілька людей.

Про це генпрокурор Юрій Луценко розповів в інтерв’ю газеті «Сегодня».

«Для мене залишається питанням, чи був убивця один. Неправда, що фізичний стан підозрюваного не давав йому можливості перенести труп самотужки. Але все ж ми розробляємо версію, що там був хтось ще», — сказав він.

За словами Луценка, нинішня версія слідства про те, що вбивство скоїв Юрій Россошанський підтверджується кількома фактами.

«Один з фактів в тому, що під нігтями вбитої на правій руці були сліди ДНК іншої особи. І ці сліди збігаються з ДНК нинішнього підозрюваного. А у нього на лобі сліди, ідентичні тим, які залишені нігтями людської руки. Факт другий — знайдений ніж, по суті, садова заточка, на якому є сліди ДНК жертви. Крім того, є низка свідчень, і сам підозрюваний розповів і показав все, що сталося — коли і де», — повідомив генпрокурор.

Щодо того, чи діяв Россошанський наодинці — Луценко додав, що під іншими нігтями Ноздровської знайшли ще сліди ДНК. Їхню приналежність поки встановлюють.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП.

1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського (батька Дмитра Россошанського). Його підозрюють у вбивстві Ноздровської. Того ж дня на Київщині відбувся похорон Ноздровської

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Пов`язані новини