Підозрюваним у «справі рюкзаків» сину глави МВС Олександру Авакову та Сергію Чеботарю та ще одному підозрюваному загрожує від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Підозрюваним у «справі рюкзаків» сину глави МВС Олександру Авакову та Сергію Чеботарю та ще одному підозрюваному загрожує від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Про це журналістам повідомив керівник Спеціальізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років із конфіскацією майна. Але знов таки, якщо провина буде доведена в суді»

Холодницький зокрема прокоментував наявність молодиків у суді.

«Зранку була розмова з директором НАБУ. Він обіцяє забезпечити безпеку прокурорів у суді».

На питання, чи фігурує у цьому провадженні сам міністр Аваков, Холодницький відповів: «Не фігурує».

Він також зазначив, що перший проект підозри Сергію Чеботарю був у січні 2017 року, але тоді доказів для оголошення підозри було недостатньо.

«Зараз ми клопотання погодили між детективами і прокурорами. З цим клопотанням ознайомлюється сторона захисту. Після цього ми направимо його до суду», — сказав Холодницький.

Раніше повідомлялося, що у цій справі повідомили про підозру сину глави МВС Арсена Авакова Олександру, а також екс-заступнику глави МВС Сергію Чеботарю. Вони перебувають в ізоляторі НАБУ. Суд чекає на клопотання Антикорупційної прокуратури. 

31 жовтня детективи НАБУ затримали сина глави МВС Авакова Олександра й екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. 

Також детективи НАБУ провели обшуки в сина АваковаУ МВС назвали затримання сина Авакова політично вмотивованим. 

Сам Арсен Аваков заявив, що його син доведе свою невинуватість у суді

Олександра Авакова привезла до НАБУ. Тим часом, у Солом‘янському суді зібрались кілька десятків молодиків у камуфляжі, які очікували на суд щодо сина міністра. 

НАБУ розслідує справу щодо закупівлі рюкзаків для МВС, в якій фігурував син голови МВС Арсена Авакова, від 15 березня 2016 року. Цю справу НАБУ витребувало у військової прокуратури. Там вона перебувала впродовж дев’яти місяців, за цей час жодного фігуранта справи допитали.

Журналісти «Схем» знайшли відеозаписи, схожі на зйомки прихованою камерою, у кабінеті тогочасного заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря, який до травня 2015 року відповідав у міністерстві за державні закупівлі.

На відео зафіксований діалог про закупівлю рюкзаків між нібито сином міністра Авакова Олександром та особою, схожою на Сергія Чеботаря,  в якому вони домовляються про отримання сином міністра бюджетного підряду в обхід законної процедури тендеру.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: