Екс-депутат Дмитро Крючков, якого НАБУ підозрює в махінаціях в енергетичній сфері, повернувся з Німеччини за декілька днів до закінчення терміну перебування за кордоном — 20 травня.

Про це Громадському повідомив заступник очільника САП Володимир Кривенко.

Ключков прилетів 16 травня ввечері.

Дозвіл на виїзд за кордон екс-депутату надала Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Доньці Ключкова мали робити операцію в Німеччині.

Якби він не повернувся до 20 травня в Україну, йому могли змінити запобіжний захід.

22 квітня колишній народний депутат Дмитро Крючков, якого підозрюють у махінаціях в енергетиці, вніс заставу у 7 мільйонів гривень і вийшов зі слідчого ізолятора.

Нагадаємо:

  • 17 квітня у Солом'янському суді Києва розпочалось засідання суду з обрання запобіжного заходу екс-депутату Крючкову, якого напередодні детективи НАБУ затримали в міжнародному аеропорту «Бориспіль».
  • На засіданні Крючков заперечив звинувачення правоохоронців та розповів про вплив на нього соратника президента Ігоря Кононенка та звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в отриманні хабара від ХК «Енергомережа», власником якої був Крючков.
  • 28 березня журналісти «Схем» опублікували розслідування про причетність Кононенка до виведення коштів з обленерго. За даними журналістів, соратник президента разом із олігархами братами Суркісами через компанії-прокладки виводять кошти за кордон. Контрольні акції обленерго належать державі, але насправді ними керують міноритарні акціонери Суркіси. Згідно з розслідуванням, до схеми був залучений бізнесмен Дмитро Крючков, який втік з України. Із телефонних розмов, отриманих журналістами, відомо, що Крючков відвозив в офіс Кононенка готівку.
Поділитись: