УКРАЇНА

Пімахова після обшуку НАБУ: Це помста мені за заяву на детектива Титункова

24 січня, 2018 14:15
УКРАЇНА/Пімахова після обшуку НАБУ: Це помста мені за заяву на детектива Титункова
Зберегти
Вигляд
Заступниця глави Державної міграційної служби України Діна Пімахова прокоментувала обшуки в її квартирі представниками Національного антикорупційного бюро України.

Заступниця глави Державної міграційної служби України Діна Пімахова прокоментувала обшуки в її квартирі представниками Національного антикорупційного бюро України.

«Ніяких грошей, або інших речей, які можуть свідчити про якісь зловживання, як предмети якогось злочину — відсутні. Мені підозру не вручали… У мене є всі підстави розцінювати це як помсту мені за ті дії, які мною були здійснені по відношенню до співробітників НАБУ, а саме написання заяви на Сергія Титункова і у підсумку його затримання», — заявила вона, передає «112-Україна».

Вранці 24 січня представники НАБУ прийшли з обшуками до заступниці глави Міграційної служби Пімахової

Нагадаємо, 29 листопада 2017-го у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ Титункова під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Чиновниця  заперечувала вимагання хабара в агента НАБУ

30 листопада в НАБУ заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».

Керівники правоохоронних органів по різному трактують цей інцидент: в Бюро заявляють про зрив важливої антикорупційної операції, а в Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що ГПУ прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової. 

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

ЧИТАЙТЕ: За що затримали агента НАБУ під прикриттям.

Пов`язані новини