Відділ зв’язків із громадськістю району Хайдянь китайської столиці Пекіна і офіційне видання Комуністичної партії Китаю «Женьмінь жибао» ініціювали розробку гри «Битва патогенів», в якій гравці борються проти вірусів за допомогою дезінфекторів і респіраторів N95.

Як повідомляє South China Morning Post, гру запустили в понеділок, 17 лютого. Її розробила китайська компанія Ohayoo, пов’язана зі стартапом ByteDance, відомим як власник популярного мобільного додатку TikTok.

У грі «Битва патогенів» потрібно не дати вірусам — зокрема новому коронавірусу, а також респіраторним захворюванням SARS і MERS — дістатися героїні. Віруси можна знищувати за допомогою свайпів по екрану — це нагадує механіку іншої популярної гри Fruit Ninja.

При цьому віруси в грі можуть мутувати й розмножуватись, від чого їх стає складніше знищити. А після кожного рівня в грі з’являється порада про те, як берегти своє здоров’я.

«Інновації в іграх є важливими для розвитку національної ігрової індустрії. Водночас важливо наголошувати на високоморальній поведінці та соціальній відповідальності, аби гарантувати, що індустрія рухається в позитивному напрямку», — йдеться в повідомленні «Женьмінь жибао» про гру.

Поки що «Битва патогенів» не доступна як окрема гра: грати в неї можна через китайський додаток WeChat, а пізніше її додадуть у китайську версію TikTok та ще кілька місцевих додатків. Утім розробник обіцяє, що скоро «Битва патогенів» вийде окремо.

Нагадаємо, наприкінці січня інша гра Plague Inc., в якій необхідно створити вірус і за його допомогою знищити людство, очолила рейтинг завантажень в App Store у Китаї — на тлі спалаху епідемії нового коронавірусу в країні.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642 людей. Також відомо про 2 012 летальні випадки, більшість з яких на материковому Китаї. Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей.

Поділитись: