Гра Plague Inc., в якій необхідно створити вірус і за його допомогою знищити людство, очолила рейтинг завантажень в App Store у Китаї — на тлі спалаху епідемії нового коронавірусу в країні, що забрав життя щонайменше 18 людей.

Про це свідчать дані сервісу SensorTower.

Зазначається, що Plague Inc. лідирує серед платних ігор в онлайн-магазині додатків Apple для мобільних телефонів.

Рейтинг додатку Plague Inc. у App Store в Китаї. Із 21 січня він перебуває в топі завантажень
Фото:

SensorTower/скриншот сайту

Користувачі соціальних мереж також помітили схожість між мобільною грою та новим коронавірусом у Китаї. «Схоже, що хтось нині грає в Plague Inc. у реальному житті», — написав користувач у Twitter під ніком Robert Bye.

Нагадаємо:

  • Спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань (провінція Хубей) у грудні 2019 року.
  • 20 січня Національна комісія з охорони здоров’я Китаю вперше офіційно підтвердила, що інфекція може передаватися від людини до людини.
  • Кількість жертв від нового коронавірусу у Китаї зросла до 18, а кількість підтверджених випадків зараження перевищила 600.
  • Вірус вже зафіксували за межами Китаю, зокрема в ТаїландіЯпоніїПівденній КореїСША, Росії, а також Сінгапурі.
  • Через спалах захворювання Всесвітня організація охорони здоров'я вирішила поки не оголошувати надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, скоріш за все, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Поділитись: