Фото:

Скріншот

Кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 14 642. Також відомо про 2 012 летальних випадків, пов'язаних з коронавірусом. Більшість смертей зафіксували на материковому Китаї та по одному летальному випадку в Японії, Гонконгу, Франції, Тайвані та на Філіппінах.

Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

Загальна кількість інфікованих збільшилась до 75 199 людей. Більшість з них, 74 186, на території материкового Китаю. Поза ним найбільше інфікованих, 542, на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Нагадаємо, евакуацію українців та іноземців з китайської провінції Хубей 17 лютого знову перенесли. Раніше очікувалося, що літак з українцями прибуде у середу 19 лютого, тепер його очікують у четвер, 20 лютого, о 8 годині ранку.

Увечері 18 лютого в Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що поки не визначились, де перебуватимуть на обсервації люди, яких евакуюють з провінції Хубей.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile