Британська компанія Ndemic Creations оголосила про доповнення до свого симулятора епідемій Plague, Inc., який розробляють за рекомендаціями ВООЗ: тепер у грі можна буде не лише створювати смертоносні віруси, а й боротися проти їхнього поширення.

Як зазначається в блозі компанії, робота над доповненням наразі триває.

«Гравцям доведеться водночас і стримувати розвиток хвороби, й посилювати системи охорони здоров'я, а ще контролювати дії в режимі реального часу, як-от сортування хворих, введення карантину, соціальне дистанціювання та закриття громадських закладів», — анонсували в Ndemic Creations.

Там додали, що розробляють нове доповнення разом із фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших відповідних установ.

«Під час пандемії SARS-CoV-2 оновлення буде безкоштовним для всіх гравців», — обіцяють розробники. Дата його виходу наразі невідома.

Окрім того, Ndemic Creations пожертвували 250 тисяч доларів Фонду спільного реагування на COVID-19, який створила ВООЗ, та Коаліції з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI) — остання займається прискореною розробкою вакцин від захворювань, зокрема й COVID-19.

Нагадаємо, на тлі поширення китайського коронавірусу гра Plague Inc. лідирувала серед платних ігор в онлайн-магазині додатків Apple для мобільних телефонів. Пізніше її видалили з китайського App Store.

Станом на ранок 24 березня у світі офіційно зареєстрували 381 499 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 16 557 смертей та 101 794 випадки, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: