З App Store у Китаї видалили мобільну гру Plague Inc., в якій необхідно створити вірус і за його допомогою знищити людство. Перед тим на тлін коронавірусу гра очолила рейтинг завантажень в App Store.

Про це повідомили розробники гри Ndemic Creations.

Адміністрація кіберпростору Китаю пояснила, що гра «містить незаконний контент для Китаю», тому вилучена з усіх магазинів додатків.

Розробники нагадали, що Plague Inc. можна було завантажити з App Store протягом 8 років, до спалаху коронавірусу претензій до гри не було.

Ndemic Creations також зазначили, що намагаються сконтактувати з Адміністрацією кіберпростору Китаю, щоб поновити гру в App Store. За межами Китаю гра досі доступна.

Нагадаємо, на тлі поширення китайського коронавірусу гра Plague Inc. лідирувала серед платних ігор в онлайн-магазині додатків Apple для мобільних телефонів.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 80 289. Більшість випадків інфікування, 78 497, зафіксували на материковому Китаї. Водночас суттєво зросла кількість інфікованих у Південній Кореї (1595) та Італії (453). З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2704 людей.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: