Поблизу Балаклії Харківської області загорілися півтора гектари незаконного сміттєзвалища. Пожежа охопила і частину лісосмуги

Поблизу Балаклії Харківської області загорілися півтора гектара незаконного сміттєзвалища. Пожежа охопила і частину лісосмуги.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники додали, що пожежа могла поширитися на поруч розташоване міське сміттєзвалище Балаклії.

Для гасіння вогню прибули дев’ять підрозділів рятувальників з 40 пожежниками. З повітря пожежу почав гасити вертоліт Мі-8, він здійснив 7 скидів води.

Загасити вогонь станом на 17:00 не вдалося, унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Нагадаємо, 3 травня у Балаклії Харківської області сталося  загоряння під час планового підриву боєприпасів. Поліція повідомила, що унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За даними Генштабу, особовий склад, який залучався до робіт із розмінування, евакуювали. У поліції повідомили, що район Балаклії закритий на в'їзд. Після пожежі ділянку арсеналу обстежили піші патрулі.

Прокуратура за фактом пожежі порушила справу про недбале ставлення до військової служби.

23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено.

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, однак постраждалі досі не отримали компенсації.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

 

Поділитись: