У Балаклії Харківської області піші патрулі обстежують ділянку колишнього складу боєприпасів, де напередодні сталася пожежа

У Балаклії Харківської області піші патрулі обстежують ділянку колишнього складу боєприпасів, де напередодні сталася пожежа.

Про це повідомляє державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7:00 8 травня ситуація контрольована. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього залучено 35 чоловік та 12 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 6 чоловік особового складу, 2 одиниці техніки», — йдеться у звіті ДСНС.

Нагадаємо, 3 травня у Балаклії Харківської області сталося  загоряння під час планового підриву боєприпасів. Поліція повідомила, що унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

За даними Генштабу, особовий склад, який залучався до робіт із розмінування, евакуювали. У поліції повідомили, що район Балаклії закритий на в'їзд.

Глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична назвала ситуацію в Балаклії контрольованою.

Увечері 3 травня у Балаклії локалізували пожежу. Рятувальники евакуювали найближчі будинки.

5 травня повідомлялося, що в Балаклії тліють окремі осередки, вибухів немає.

Прокуратура за фактом пожежі порушила справу про недбале ставлення до військової служби.

23 березня 2017-го року в Балаклії Харківської області близько третьої години ночі сталася пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Унаслідок тих подій загинули дві людини, одна була поранена, 345 будинків було пошкоджено.

Вибухи на складах зброї у Сватовому Луганської області сталися у жовтні 2015-го року, однак постраждалі досі не отримали компенсації.

Детальніше про хід розслідування вибухів на складах у Сватовому, а також про інші подібні випадки читайте у публікації:

Тероризм чи недбалість: як в Україні розслідуються вибухи на військових складах.

Поділитись: