Статут дитячого будинку в місті Рожище на Волині, де виявили сліди побиття дітей, не узгоджений з Типовим положенням про притулок Служби у справах дітей.

Статут дитячого будинку в місті Рожищеві на Волині, де виявили сліди побиття дітей, не узгоджений з Типовим положенням про притулок Служби у справах дітей.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Вона також сказала, що 29 липня сусіди поруч з дитбудинком викликали поліцію, оскільки чули крики.

Діти повідомили, що того дня їх бив черговий з режиму й вони кликали на допомогу. Коли поліція прибула на місце, черговий їх не впустив. В омбудсмена з’ясовують цю інформацію.

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини повідомила, що в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Крім того, в прокуратурі встановили, що 17 травня 2018 один з вихованців дитячого будинку самовільно покинув заклад, проте керівництво притулку звернулося до поліції лише за два місяці. Дитину так і не знайшли.

Керівника дитячого будинку на Волині відсторонили від обов’язків. Згодом Денісова повідомила, що керівника дитбудинку не відстороняли, він продовжує виконувати обо'язки.

Поділитись: