Одеський активіст, керівник міської організації партії «Сила людей» Олег Михайлик розповів про стан свого здоров’я через два місяці після нападу на нього.

У легені Михайлика досі залишається куля, яку не вилучили після нападу через ризики для організму. За словами активіста, операцію він робитиме у Німеччині, і профінансує це також німецький уряд.

«Сама куля мене не турбує. Навіть не зважаючи на те, що вона перебуває в одній площині із серцем, не дійшла до серця зовсім трохи. Її відділяє від хребта 4 сантиметри. На сьогодні вона нерухома», — написав Михайлик у Facebook.

Водночас активіст повідомив, що після клінічної смерті у нього сильно погіршився зір. Крім того, через пошкодження нерва у Михайлика проблеми з пальцями обох рук, «які майже не слухаються і постійно перебувають у скорченому стані».

Нагадаємо, увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у стані клінічної смерті. Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика. Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули.

25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Усі затримані — грузинської національності.

Михайлик заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція.

Напад на Михайлика — не перший напад на активістів в Україні за останні місяці.

31 липня в Бердянську Запорізької області застрелили місцевого активіста Віталія Олешка. Він був добровольцем батальйону «Донбас», брав участь у боях за Іловайськ.

Також 31 липня у Херсоні біля під'їзду невідомий вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. Згодом Катерина Гандзюк померла у лікарні.

У зв'язку з регулярними нападами на активістів громадськість запустила кампанію «Хтозамовивгандзюк», звертаючи увагу на систематичну безкарність.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile