Поліція розшукала 9 людей, які після повернення до Харківської області з-за кордону не виходили на зв’язок з лікарями, хоча мали пройти самоізоляцію.

Про це в ефірі hromadske повідомила Ганна Сухорукова, завідувачка відділенням особливо небезпечних інфекцій Харківського лабораторного центру.

Вона розповіла, що 26 березня вже встановили місце перебування 9 з 10 людей. Вона уточнила, що коли вказані громадяни перетинали кордон України, вони надали неправдиву інформацію щодо місця самоізоляції та своїх контактних даних.

«Ми звернулися до Нацполіції, яка оперативно нам допомогла у питанні розшуку осіб, які мали бути під самоізоляцією. Встановлена адреса їх перебування», — сказала Сухорукова.

Вона уточнила, що режим самоізоляції ці люди вже не порушують, але чи дотримувалися вони його останні декілька днів, невідомо.

В поліції Харківської області у коментарі hromadske розповіли, що усіх дев’ятьох знайшли за межами Харківщини. На запитання, чи притягатимуть їх до відповідальності, в поліції відповіли: «Про штраф поки не йдеться. Якщо будуть якісь заходи застосовуватися, буде додатково про це повідомлено».

Десяту людину продовжують шукати.

Раніше повідомлялось, що 10 людей на Харківщині, які погодилися на самоізоляцію, вказали неправдиву інформацію про себе й не виходили на зв’язок з лікарями.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними МОЗ, зафіксовано 156 випадки зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Четверо інфікованих повністю вилікувалися від коронавірусної хвороби.

Поділитись: