УКРАЇНА

Поліція Маріуполя перейшла на посилений режим через футбольний матч

1 квітня, 2018 15:54
УКРАЇНА/Поліція Маріуполя перейшла на посилений режим через футбольний матч
Зберегти
Вигляд
Поліція Маріуполя перейшла в посилений режим патрулювання через проведення футбольного матчу «Динамо» — «Маріуполь».

Поліція Маріуполя перейшла в посилений режим патрулювання через проведення футбольного матчу «Динамо» — «Маріуполь». 

Про це повідомляє поліція Донеччини.

З вечора 30 березня розпочались спецзаходи на блокпостах, вулицях населених пунктів, залізничних та автовокзалах, у місцях масового скупчення людей.

Серед завдань поліції — «своєчасне виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки, наркотичних речовин, затримання членів диверсійних груп та запобігання вчиненню інших злочинів».

На вулиці Маріуполя вже вийшли майже 250 працівників поліції, 60 військовослужбовців Національної гвардії та представники громадських формувань.

З них сформовано 58 піших патрулів, 9 автопатрулів та 10 екіпажів патрульної поліції. Нагадаємо, 1 квітня о 17:00 відбудеться матч «Динамо» — «Маріуполь». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Доки не пролунає гімн, не повірю, що «Динамо» приїхало» — кияни таки гратимуть у Маріуполі.

Нагадаємо, 25 серпня 2017-го клуб «Динамо» поінформував команду «Маріуполь» про неможливість проведення матчу в Маріуполі.

У клубі зазначили, що ухвалили таке рішення, відповідно до офіційних рекомендацій спецслужб і правоохоронних органів: СБУ не рекомендувала проводити матчі в Маріуполі через «підвищену терористичну загрозу» в місті. 11 серпня поліція Донецької області надіслала лист до Федерації футболу України з гарантіями безпеки на матчах Прем’єр-ліги в Маріуполі.

Але київський клуб все одно не приїхав і Дисциплінарний комітет Федерації футболу України зарахував йому технічну поразку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпека чи поразка: чому Динамо відмовилось їхати до Маріуполя

28 лютого Спортивний арбітражний суд в Лозанні не задовольнив скарги «Динамо» у справі матчів в Маріуполі та зарахував поразки за неявку на матчі в Маріуполь.

Пов`язані новини