Поліція Одеської області повідомляє, що відкрила кримінальне провадження для перевірки інформації про побиття вихованців дитячого притулку в Одесі.

Поліція Одеської області повідомляє, що відкрила кримінальне провадження для перевірки інформації про побиття вихованців дитячого притулку в Одесі.

Про це йдеться у повідомленні на сайті поліції.

«До Хмельницкого відділення поліції надійшла заява про вжиття заходів до працівників обласного притулку для дітей, які вчиняють психологічне та фізичне насильство щодо вихованців цього закладу», — йдеться у повідомленні.

Пізніше правоохоронці виявили відеозапис, на якому малолітня дитина, яка, з її слів, є вихованкою цього притулку, розповідає про побиття дітей вихователями.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126 (побої і мордування) Кримінального кодексу України. 

«Це питання перебуває на контролі губернатора Одещини Максима Степанова та керівника ГУНП в Одеській області Дмитра Головіна», — додали у поліції.

Досудове слідство триває.

Як повідомила раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, в дитячому будинку в місті Рожище Волинської області у десятьох дітей виявили сліди побиття та крові на одежі. Крім того, троє дітей заявили про сексуальні домагання з боку керівництва установи.

Прокуратура порушила кримінальну справу за фактом застосування фізичного насильства до вихованців дитячого будинку на Волині.

Як з'ясувалося, статут дитячого будинку в місті Рожищеві не узгоджений з Типовим положенням про притулок Служби у справах дітей.

Поділитись: