УКРАЇНА

Поліція Одеси відкинула звинувачення у справі нападу на активіста Михайлика

24 вересня, 2018 11:18
УКРАЇНА/Поліція Одеси відкинула звинувачення у справі нападу на активіста Михайлика
Зберегти
Вигляд
Управління Національної поліції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика

Управління Національної поліції Одеської області відкинуло звинувачення громадськості в тому, що правоохоронці зволікають з розслідуванням нападу на активіста Олега Михайлика.

Про це йдеться в заяві прес-служби відомства.

«Вказана інформація не відповідає дійсності. Поліцейські зреагували на повідомлення оперативно, професійно та злагоджено», — заявили правоохоронці.

Напротивагу заявам громадськості про те, що поліція близько 40 хвилин не їхала на місце злочину, правоохоронці заявили, що приїхали туди протягом 3 хвилин після отримання повідомлення про напад.

«По прибуттю слідчо-оперативної групи було визначено місце вчинення злочину та шляхи підходу і відходу злочинця. Місце події було огороджено та розпочато його огляд слідчим з метою пошуку та фіксації речових доказів», — додали у прес-службі.

Справу Михайлика розслідуються за двома статтями — стаття 15 та 115 (закінчений замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу. У поліції готують клопотання про призначення судових експертиз, які допоможуть встановити зброю, з якої стріляли в Михайлика.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. Його готують до операції. У лікарні Михайлику надали охорону.

До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ. Удень 23 вересня в Одесі близько сотні людей вийшли на протест через напад на Михайлика.

Громадськість висунула вимоги до президента, поліції та СБУ через напад в Одесі на активіста Михайлика.

Більше про:
# Олег Михайлик
Пов`язані новини