ENRU

Поліція про розслідування вбивства Шеремета: «Іде серйозна робота за певними напрямками»

Розслідуванням вбивства журналіста Павла Шеремета займається Головне слідче управління Національної поліції України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України. Попри вимоги журналістів, у день других роковин вбивства Шеремета публічного звіту про хід розслідування правоохоронці не надали.

Водночас заступник голови Національної поліції, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив під час брифінгу в Одесі, що «за ці два роки проведений дуже великий обсяг роботи. І позитивні результати є».

Ніякої конкретної інформації Аброськін не надав. За його словами, йде серйозна робота «за певними напрямками».

А завдяки вилученим відео з камер спостереження «особу, яка була до вбивства і яка була на відео при безпосередньому мінуванні, можна ідентифікувати».

Аброськін наголосив, що «планування слідчо-оперативних заходів у цьому кримінальному провадженні відбувається у щоденному режимі», працює посилена слідчо-оперативна група.

«До її складу увійшли кращі працівники слідства та кримінальної поліції», — заявили у поліції.

Раніше у Генпрокуратурі повідомили, що відпрацьовують 4 версії щодо вбивства Павла Шеремета.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Щоб розслідувати вбивство потрібна тільки воля української влади» — інтерв'ю з матір'ю Павла Шеремета

Вранці 20 липня 2018-го у Києві вшанували пам'ять  вбитого 2 роки тому журналіста Павла Шеремета.

Шеремет загинув 20 липня 2016-го о 7:45 ранку внаслідок вибуху машини. Він їхав на ранковий ефір своєї програми. 

Убивство журналіста Павла Шеремета, розслідування якого високопосадовці публічно називали «справою честі», досі залишається нерозкритим.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт, наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного. У МВС заявляють, що розслідування справи ускладнює російське громадянство Шеремета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Безкарність породжує нові злочини»: головна редакторка «Української правди» — про справу Шеремета

10 травня 2017-го журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета.У ньому йдеться про те, що співробітник СБУ Ігор Устименко був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

Співзасновник міжнародного проекту розслідування корупції та організованої злочинності OCCRP Дрю Салліван вважає, що українська влада свідомо не розслідує вбивство журналіста