Поліція шукала відео з камер спостереження у будинку російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка напередодні його вбивства, увечері 29 травня.

У Києві ввечері 29 травня заявили про смерть Аркадія Бабченка, російського військового журналіста, волонтера, який з 2017 року мешкав в Україні: Бабченко неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії  вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція. 

Під час брифінгу 30 травня глава СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Це була спецоперація.

Поліція шукала відео з камер спостереження у будинку російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка напередодні його вбивства, увечері 29 травня. 

Як повідомляють джерела Громадського, о 5 ранку в будинку Бабченка по вулиці Микольсько-Слобідської поліція шукала відео з камер спостереження. 

Якої саме справи стосувались слідчі дії — не зазначається.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Києві вбили опозиційного російського журналіста Бабченка: що відомо (СПЕЦЕФІР)

На вбивство журналіста відреагували в РФ, звідки він вимушений був виїхати у 2017 році: МЗС Росії заявило, що рівень вбивств працівників ЗМІ в Україні «неухильно зростає». А Слідчий комітет РФ порушив справу через вбивство Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ця країна пожирає своїх дітей»: ким був убитий у Києві російський журналіст Аркадій Бабченко

Аркадій Бабченко — опозиційний російський військовий журналіст-документаліст і волонтер, у 2017 році залишив Росію. Спочатку переїхав до Праги, згодом до України. Працював військовим кореспондентом, журналістом видання «Новая газета». Як військовий кореспондент висвітлював війну на Донбасі. В Україні працював на телеканалі ATR. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Почуття провини: Аркадій Бабченко про десятиліття без Анни Політковської

Поділитись: