УКРАЇНА

Тіло правозахисниці Ноздровської на прохання родичів направили на комплексну експертизу

4 січня, 2018 13:21
УКРАЇНА/Тіло правозахисниці Ноздровської на прохання родичів направили на комплексну експертизу
Зберегти
Вигляд
Тіло правозахисниці Ірини Ноздровської на прохання родичів направили на комплексну експертизу.

Тіло правозахисниці Ірини Ноздровської на прохання родичів направили на комплексну експертизу.

Про це Громадському повідомив речник поліції Київської області Микола Жукович.

«На прохання родичів на сьогоднішній день проводиться ще експертиза, комплексна. Там будуть досліджувати детально кров, шлунок,глибину ран. Встановлять години та, можливо, місце смерті. Тобто скільки часу вона пролежала у воді, чи було вбито її на тому місці де знайшли, чи на іншому», — розповів речник.

Нагадаємо, за попередніми даними експертизи тіла правозахисниці, Ірина Ноздровська померла від множинних колото-різаних ран. Версію про зґвалтування у поліції відкинули.

Раніше у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяло на контроль  керівництво Нацполіції та МВС України.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка  розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини,  Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Пов`язані новини