Життя

Політв'язень Сущенко просив передати, що гурт «KAZKA» з хітом «Плакала» рве топ колонії — захисник

Марк Фейгін
Життя/Політв'язень Сущенко просив передати, що гурт «KAZKA» з хітом «Плакала» рве топ колонії — захисник
Зберегти
Вигляд
У колонію до українського журналіста, політв'язня Романа Сущенка допустили громадського захисника Марка Фейгіна. Раніше керівництво колонії не давало дозволу на відвідування.

«Щойно вийшов від Романа Сущенка, з ВК-11 (виправної колонії — ред). Відсьогодні мене допустили до відвідувань його в колонії. У Романа все налагодилося з побутовими питаннями в ПКТ (приміщенні камерного типу — ред), передає привіт співвітчизникам. Сущенко просив передати, що гурт «KAZKA» з хітом «Плакала» рве топ ІК-11», — написав Фейгін.

Раніше Сущенко написав листа про своє етапування з московського СІЗО «Лефортово» до кіровської виправної колонії №11 у селі Утробіно, а також розповів про свої умови перебування.

7 листопада українського політв'язня Романа Сущенка етапували у виправну колонію №11 по Кіровській області (м Кірово-Чепецьк, с. Утробіно).

Раніше родина політв’язня Сущенка отримала від нього листа, тоді не було відомо, куди його етапували. Після вивезення він близько 10 днів перебував у збірному пункті в’язниці «Матросская тишина» в Москві.

Роман Сущенко, засуджений в Росії за шпигунство до 12 років ув'язнення, став лауреатом премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка від Національної спілки журналістів України.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

12 вересня захисник Марк Фейгін повідомив, що Роман Сущенко готовий просити про помилування.

8 жовтня українського політв’язня Романа Сущенка етапували з СІЗО Москви до місця відбування покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

Пов`язані новини