Українського політв'язня Володимира Балуха перевели із російського Краснодара у СІЗО в місті Армавір, у Краснодарському краї. Про це повідомляє правозахисна організація Кримська правозахисна група.

«Як стало відомо Кримської правозахисній групі, політв'язень українець Володимир Балух в даний час знаходиться в СІЗО міста Армавіра Краснодарського краю», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у Балуха досі немає теплих речей, оскільки напередодні етапу у його дружини Наталії Балух у СІЗО Сімферополя не прийняли посилку з речами і продуктами. У камері спецблоку він в даний час один.

Українського політв'язня Володимира Балуха, який перебував у СІЗО в анексованому Сімферополі, 19 лютого етапували у російський Краснодар. Згодом звідти 21 лютого його вивезли у невідомому напрямку, не сповістивши рідних.

Нагадаємо, 9 жовтня 2018 року український політв'язень Володимир Балух, незаконно засуджений в анексованому Криму, заявив про припинення голодування на час етапу. Володимир Балух тримав голодування 206 днів, вживаючи тільки по кілька ложок вівсяного киселю, сухарі, воду та чай з медом.

19 жовтня 2018 року політв'язня Володимира Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО до Керченської колонії.

Улітку 2018 року підконтрольний окупаційній владі Роздольненський районний суд Криму визнав українського політв’язня Володимира Балуха винним у нібито побитті начальника ізолятору тимчасового тримання та засудив його до 5 років позбавлення волі та штрафу 10 тисяч рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Волів би вберегти Україну від дзеркальної відповіді агресору» — політв’язень Балух написав листа президенту

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів». На початку жовтня 2017 року суд скасував вирок українцеві та призначив новий розгляд справи. За його підсумками у січні 2018 року суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Поділитись: