Під час засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді українському політв'язню Павлу Грибу викликали швидку допомогу. Про це повідомив батько політв'язня Ігор Гриб.

За його словами, швидка прибула до суду, після чого фельдшер зробив Грибу знеболювальний укол та рекомендував 3 години полежати. Утім, суддя одразу продовжив судове засідання.

«Суддя «гнав» засідання, не реагуючи на протести адвоката. Стосовно дій РФ на вимогу Європейськго суду з прав людини провести дообстеження Павла: прийшов гастроентеролог (так представився), здійснив зовнішній огляд (не торкаючись тіла) і виписав довідку про гарний стан здоров'я», — повідомив батько політв'язня.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року суд відмовився відпустити політв’язня Гриба з СІЗО під домашній арешт за станом здоров’я. Наглядова комісія в РФ назвала умови СІЗО придатними для утримання Павла

Раніше на суді у справі Гриба свідок з боку обвинувачення частково відмовилася від своїх попередніх слів та дала свідчення на користь українця. Двоє свідків у справі українського політв’язня Павла Гриба не змогли пояснити розбіжності у своїх свідченнях на стадії слідства та під час судового засідання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом

Поділитись: