У графстві Дорсет у віці 112 років померла Джоан Хоккард ㅡ у березні вона відсвяткувала свій 112 день народження та була найстаршою людиною Великої Британії. Натомість жінка заявляла, що не існує рецепту довголіття.

Про це повідомляє BBC.

Хоккард народилася 19 березня 1908 року, в один день із Бобом Весоном, який до травня цього року був найстарішим чоловіком Великої Британії. Дитинство вона провела в Кенії, де її батько був британським колоніальним офіцером. Потім вони переїхали до Великої Британії й дівчина навчалася у школі-інтернаті у Сассексі, а потім працювала кухаркою в готелі у Женеві.

На початку Другої світової війни Джоан водила автівку швидкої допомоги в Лондоні, а потім переїхала на південне узбережжя, де стала морячкою. Вона вийшла заміж за Гілберта Хоккарда, який поділяв її любов до вітрильного спорту і подорожей. Коли він помер в 1981 році, жінка переїхала до Пула.

Племінник Джоан Рейнольдс розповів, що його тітка заявляла, що не існує секрету довголіття, а ще «насолоджувалася маслом, вершками та глузувала з дієт».

«Вона завжди була незалежна. Навіть на своє 100-річчя вона відмовилася від листівки королеви, бо не хотіла, щоб люди знали її вік», — ще у серпні сказав її племінник.

Поділитись: