УКРАЇНА

Понад 920 тис сімей, що звернулись за субсидією, декларували відсутність доходів — міністр

5 жовтня, 2018 12:52
УКРАЇНА/Понад 920 тис сімей, що звернулись за субсидією, декларували відсутність доходів — міністр
Зберегти
Вигляд
За даними Міністерства соціальної політики України, 923 тисячі домогосподарств при оформленні субсидії на житлово-комунальні послуги, показали відсутність доходу.

За даними Міністерства соціальної політики України, 923 тисячі домогосподарств при оформленні субсидії на житлово-комунальні послуги, показали відсутність доходу.

Про це повідомив міністр соцполітики Андрій Рева, виступаючи перед депутатами, передає «Інтерфакс-Україна».

«Нагадую: близько 923 тисяч домогосподарств в Україні показали «нульові» доходи. Тобто, якщо вірити цим людям, то вони жодної копійки на життя не мають», — заявив Рева.

За його даними, близько 2,5 мільйонів сімей, що отримували субсидію протягом зими 2017-2018 року, не звернулися до соціальних органів щодо її продовження на літній період.

В той же час, за даними Мінсоцполітики, за 2017 рік до бюджету повернулось 8 мільярдів гривень, які домогосподарства не використали на субсидію. У 2016 році ця сума складала 15 мільярдів гривень.

Раніше в Мінсоцполітики заявляли, що родини заробітчан можуть позбавити субсидії, якщо громадяни працюють за кордоном неофіційно або не сплачують ЄСВ в Україні.

В той же час, міністр соціальної політики повідомляв, що грошові перекази з-за кордону, які перевищують 50 тисяч гривень, можуть призвести до втрати домогосподарством субсидії.

Напередодні Мінсоцполітики уточнило, що розмір субсидії на житлово-комунальні послуги для пенсіонерів, що працюють, розраховується на підставі і пенсії, і зарплати.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити перехід до монетизації субсидій через рік — до жовтня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Пов`язані новини