УКРАЇНА

Грошові перекази з-за кордону можуть призвести до скасування субсидії — Мінсоцполітики

3 жовтня, 2018 13:13
УКРАЇНА/Грошові перекази з-за кордону можуть призвести до скасування субсидії — Мінсоцполітики
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві соціальної політики повідомили, що отримання великих грошових переказів з-за кордону може впливати на рішення соціальних органів про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги.

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що отримання великих грошових переказів з-за кордону може впливати на рішення соціальних органів про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

Там зазначають, що отримання переказів з-за кордону, розмір яких перевищує 50 тисяч гривень «трактуватиметься органами соціального захисту населення як дохід і братиметься до уваги під час розрахунку розміру субсидії».

Також на рішення щодо розрахунку субсидії впливатиме виграш у лотерею суми, що перевищує 50 тисяч гривень.

В той же час, у Мінсоцполітики зазначили, що на рішення про отримання субсидії чи її розмір не впливатимуть доходи від нарахованих за банківські депозити відсотки та кешбеки від банківських установ.

Нагадаємо, що міністр соціальної політики України Андрій Рева раніше запропонував нараховувати трудовий стаж українцям, що працюють закордоном.

Напередодні Мінсоцполітики уточнило, що розмір субсидії на житлово-комунальні послуги для пенсіонерів, що працюють, розраховується на підставі і пенсії, і зарплати.

Раніше в уряді повідомляли, що планують завершити перехід до монетизації субсидій через рік — до жовтня 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Раніше у Нацбанку повідомляли, що за січень-липень 2018 року українські заробітчани переказали в Україну близько 6 мільярдів доларів. Також там повідомляли, що до кінця 2018 року очікують, що грошові перекази українських трудових мігрантів складуть близько 11,6 мільярдів доларів.

Також міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

Пов`язані новини